Class AA
Clarence
Matthew Cox
AJ Didas
Ben Feltz
Brandon Heh
Andrew Le
Frontier
Travis Browning
Cullen Edwards
Konrad Krzyszton
Nicholas Baco
Drew Mascio
Jamestown
Caleb Bane
Aiden Senear
Ken-Ton
Sawyer Dickinson
Gavin Stevens
Bakarat Sahi
Jaspreet Singh
Connor Grohman
Noah Michael
Lancaster
Kaleb Schurkus
Myles Gronowski
Carter Tadusz
Ethan Monin
Mikey Schaefer
Evan Stencel
Lockport
Stefaan Fearon
Niagara Falls
Jasiere Carter
Eian Peterson
Jaden Crumpler
Tommy Crumpler
Amafio Reynolds
Darren Christian
Mikey Syposs
Max Hill
Orchard Park
Simon Cuvelle
Christian Riccio
Joey Ippolito
Conlan Delozier
Gavin Gocella
Jason Storms
Jack MacDonald
Ben Ciesielski
Will North
Cameron Catrabone
Zach Dellinger
Matthew McKenna
WSE/WSW/Depew
Carson Alberti | Class A
Amherst
Payton Mack
Joey Magnano
Riley Kirst
Giovanni Russo
Hayden Burrows
Jake LeClerc
Grand Island
Brian Bielec
Miles Coughlin
Nick Massaro
Kaleb Rang
Hamburg
Dylan Collins
Ken Schmitz
Luke Smeader
Niagara Wheatfield
Chase Richards
Garrett Chase
Tremell Mathews
TeShaun Mathews
Colin Coughenour
Casey Robinson
Trevon Mathews
North Tonawanda
Joey Pasiak
Simon Griskonis
Dylan Gagnon
Olean
Devin Kayes
Starpoint
JR Leuer
Zach Caldwell
CJ Uptegrove
Griffin LaPlante
Peyton Lyness
Gage LaPlante
Landon Grainey
Thomas Browne
Matt Caldwell
Williamsville South
Brad Evelt
Jeff Evelt
Matthew Murphy | Class B
Albion
Amilcar Morales
Alex Hafner
Barker/Roy-Hart
Brett Ricker
Zack Hill
East Aurora
Nolan Skrowronski
Matt Skrowronski
Jax Schoenthal
Fredonia
Dalton Wolcott
Dawson Russo
Lucas Hoffman
Iroquois
Michael Schiffhauer
Trevor Barry
Lackawannna
Ibrahim Alberri
Lake Shore
Blake Hageman
Lew-Port
Caden Barrientos
Jaron Barrientos
Maryvale
Jacob Striejewske
Pioneer
Dan Kirsch
Xander Kirsch
Donald Bennett
Brady Heckathorn
Springville
Nick Brown | Class C/D
Chautauqua Lake
Jordan Joslyn
Marty Ohlsson
Trent Burchanowski
Eden
Shane Walczyk
Johnny Vicaro
Connor Gleason
Trevor DellaPenta
Bryce DellaPenta
Falconer
Vinny Bloomberg
Jacob Clark
Austin Chase
Brody Little
Dalton Caldwell
Bryant Morrison
Gowanda
Maddox Browning
Maple Grove
Mason Kraft
Luke Tomlinson
Medina
RaShaun Bloom
Dominick Callara
Gavin Ciarfella
Newfane
Brayden Neglia
JJ Lucinski
Ayden Buttery
Miguel Salas
Aiden Gillings
Adam Huntington
Simon Lingle
Chuck LaRose
Portville
Dakota Mascho
Randolph
Caden Inkley
Dominik Clark
Joseph Nottingham
Xander Hand
Southwestern
Carmine Calimeri
Dontae Hoose | Monsignor Martin
Canisius
Brayden Vandenburg
Luke Bridges
St. Francis
Liam Edwards
St. Joe's
Austin Zimmerman
Jefferson Long
St. Mary's
Trevor Sheehan |